Wirtualne Warsztaty firmy Paratech dostarczają informacji o produktach, dzięki czemu można lepiej je poznać. Specjalistyczne informacje o produktach, najlepsze praktyki i porady. Wszystko dzięki instruktorom firmy Paratech. Każde wydarzenie jest dopasowane do Twoich potrzeb, z naciskiem na konkretne aplikacje, umiejętności i oferując na żywo Q&A.

Nadchodzące Wirtualne Warsztaty

Zarejestruj się na nadchodzące wirtualne warsztaty już TERAZ. Udział w warsztatach jest bezpłatny !

Archiwum nagranych Wirtualnych Warsztatów Paratech

Czy brałeś udział w niedawnych Warsztatach Wirtualnych Paratech ? Prosimy o wypełnienie naszej krótkiej ankiety zwrotnej.

Czy może brakowało twojego udziału w Wirtualnych Warsztatach Paratech na żywo? Wybierz wideo, aby obejrzeć archiwalne nagrania warsztatów.

Warsztaty dotyczące używania podpór podczas prowadzonych działań w wykopach. Wyjaśnimy wszystkie kroki od położenia pierwszych paneli do zabezpieczenia wykopu i uratowania poszkodowanego.

Warsztaty dotyczące używania podpór podczas ratownictwa budowlanego. Obudowy wewnętrzne i zewnętrzne z wykorzystaniem podpór i stojaków Paratech. Pokazanie różnych opcji zarówno dla jednostek przybywających jako pierwsze na miejsce zdarzenia, jak i dla zespołów USAR. Wyjaśnimy wszystkie kroki od położenia pierwszych paneli do zabezpieczenia wykopu i uratowania poszkodowanego.

Warsztaty dotyczące używania oraz pracy z Dwójnogiem i Trójnogiem w różnych sytuacjach. Począwszy od pracy nad studzienką do podnoszenia i przesuwania ładunków za pomocą dwójnogu. Wyjaśnimy wszystkie kroki od położenia pierwszych paneli do zabezpieczenia wykopu i uratowania poszkodowanego.

Warsztat dotyczący używania podnośników hydraulicznych i podnoszenia ciężkich przedmiotów. Zawiera również informacje o bezpiecznym podążaniu za podniesionym ładunkiem przy użyciu powietrza z kontrolerem VSK.

Warsztat dotyczący stabilizacji pojazdów. Począwszy od samochodu na bok w kierunku wypadków z cięższymi ładunkami.

Szczegółowe omówienie z filmem instruktażowym na temat podpór Supporter X2. Podczas tego webinarium przeanalizowaliśmy najlepsze praktyki w zakresie stabilizacji pojazdów, które zostały zademonstrowane za pomocą systemu podpór Supporter X2.

Zapisz się do przypomnienia o przyszłych warsztatach

Bądź na bieżąco z kolejnymi ogłoszeniami na tej stronie, naszymi mediami społecznościowymi i listą mailową Wirtualnych Warsztatów Paratech na nadchodzące wydarzenia, wiadomości firmowe, ogłoszenia o produktach i inne.

Prośba o kontakt

Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach ratunkowych firmy Paratech? Wypełnij poniższy formularz, aby poprosić członka zespołu Paratech o kontakt z Tobą.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.